Mobilnerozwiązania dla biznesu

Responsiveweb design

Natywneaplikacje iOS i Android

Mobilnerozwiązania dla biznesu

Responsiveweb design

Natywneaplikacje iOS i Android

Oferta

Mobile

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

Rozumiemy

Świat urządzeń mobilnych to nasz żywioł. Efektywnie przenosimy dialog marek z konsumentami produkty na telefony komórkowe. Sprawie poruszmy się po wszystkich platformach mobilnych, tworzymy strategie komunikacji i interakcji w kanałach mobilnych. Projektujemy aplikacje na dostępne na rynku mobilne systemu operacyjne, mobilne wersje serwisów WWW, kampanie reklamowe czy konkursy.

Świat urządzeń mobilnych to nasz żywioł. Sprawnie poruszamy się w obrębie wszystkich platform mobilnych. Tworzymy aplikacje działające w ramach systemów:

  • iOS
  • Android
  • Windows Phone

 

Specjalizujemy się w rozwiązaniach na platformy mobilne (iOS, Android, Windows Mobile) oraz aplikacjach webowych (HTML5), które mają świetnie wyglądać i szybko działać na urządzeniach mobilnych.

Ponadto jesteśmy ekspertami w tworzeniu witryn i aplikacji internetowych opartych o HTML5. Nowy HTML to praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia interaktywnych rozwiązań, które mają pracować zarówno na komputerach PC jak i szerokim spektrum urządzeń mobilnych, takich jak telefony i tablety. Usługi, jakich dostarczamy:

  • Kompleksowa produkcja aplikacji użytkowych 
  • Produkcja gier na platformy mobilne (od pomysłu, poprzez grafikę, udźwiękowienie po gotowy produkt dostępny w sklepie)
  • Dedykowane aplikacje i rozwiązania informatyczne dystrybuowane w modelu inHouse
  • Tworzenie aplikacji i kodowanie serwisów WWW w HTML5

Powiązane projekty

gry edukacyjne

Gry oprócz wciągającej warstwy strategicznej oraz zadań wymagających logicznego...

#WWW

Kampania dla Opel Auto Żoliborz

Pod nazwą „#ADAMZoliborz” prowadziliśmy dla Auto Żoliborz (jednego z najstarszych...

#WWW #SEO SEM #SOCIAL MEDIA #KAMPANIE