Strony internetowe
Kraków

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Zamów bezpłatną wycenę
  Oferta Strony internetowe

  Kraków jest znaczącym i szybko rozwijającym się ośrodkiem biznesowym w Polsce. Ogromna konkurencyjność firm z Krakowa sprawia, że każda z nich powinna poszukać odpowiedniego rozwiązania, które określi profil jej działalności, wyróżni na tle branży i pomoże odnieść sukces.

  Obecnie trudno sobie wyobrazić spójną komunikację firmy z klientem bez odpowiedniej promocji i strony internetowej. Firmowa strona www to sposób na budowanie wizerunku marki oraz zaprezentowanie oferty. Funkcjonalna strona internetowa w Krakowie to szansa na dotarcie do większej grupy klientów, a także na większe zyski.

  Czym jest strona internetowa?

  Pojedyncza strona internetowa to dokument w postaci treści i obrazu, który zostaje udostępniony w Internecie. Jeśli jest połączona z innymi stronami, tworzy witrynę lub serwis internetowy. Określenie "strona internetowa" można stosować dla pojedynczej strony-wizytówki, rozbudowanego portalu informacyjnego, e-sklepu czy bloga internetowego

  Strony www - sprawdź rozwiązania u konkurencji

  Analiza stron internetowych podmiotów w mieście Kraków, konkurujących z Twoją firmą, jest niezbędna. Dzięki temu Twoja strona będzie się wyróżniać, a jednocześnie nie powielisz błędów konkurencji. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jakie treści mają znaleźć się na Twojej stronie firmowej, w jaki sposób ma być zaprezentowana oferta i jakie funkcjonalności powinna zawierać witryna.

  Strony internetowe Kraków - profesjonalny software house

  Tworzenie witryn to złożony i długofalowy proces. W Develtio zamieniamy oczekiwania naszych klientów w rzeczywistość. Projektujemy strony internetowe, które spełniają określone funkcje - informacyjne, komercyjne lub promocyjne. Tworzenie stron internetowych najlepiej zlecić specjalistom z doświadczeniem, którzy przygotują nowoczesną witrynę, zoptymalizowaną pod SEO, łatwą i intuicyjną w obsłudze. Software house Develtio zajmuje się projektowaniem stron www od wielu lat, w których trakcie zrealizowaliśmy niejeden wymagający projekt. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stosując wypracowane, a zarazem kreatywne rozwiązania.

  Zostaw kontakt, a my
  pomożemy w rozwoju
  Twojego biznesu!

   Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zobacz: Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z usługi.

   Agencja interaktywna Green Parrot - kompleksowa identyfikacja wizualna marki

   Agencja interaktywna Green Parrot oferuje wiele usług. Proponujemy kompleksowy marketing internetowy:

   • kampanie reklamowe,
   • kreacje www,
   • integracja z social media,
   • optymalizacja SEO i pozycjonowanie stron internetowych w Google,
   • aplikacje Facebook,
   • aplikacje mobilne,
   • produkcja video,
   • performance marketing.

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu profesjonalnych i responsywnych stron www. Wiemy, jak istotne jest pierwsze wrażenie użytkownika, odwiedzającego stronę internetową firmy. Każda z naszych realizacji powstaje z dbałością o detale. Funkcjonalność strony www dopasowujemy do specyfiki branży, w której działasz tak, aby potencjalny klient znalazł wszystkie potrzebne informacje, dokonał zakupu lub skorzystał z usługi. Software house Develtio tworzy strony w oparciu o:

   Indywidualny projekt

   Biznes biznesowi nierówny, dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, stawiając na najwyższą jakość naszej usługi.

   System zarządzania treścią CMS

   Prosty oraz intuicyjny panel administracyjny umożliwia bezproblemową modyfikację stron www, sklepów internetowych lub blogów. Samodzielne zarządzanie stroną poprzez system CMS staje się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

   User Experience

   Software House Develtio tworzy projekty stron internetowych, które są przejrzyste, czytelne i zorientowane na użytkownika.

   Wsparcie techniczne

   Naszą pomoc oferujemy nawet po wdrożeniu projektu. Wiemy, jakie są potrzeby naszych klientów i dbamy o ich zadowolenie, dlatego możesz liczyć na wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

   Responsywność strony

   Develtio tworzy strony internetowe, które wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych. Twoja strona firmowa dostosuje się do każdej szerokości wyświetlacza.

   Systematyczne aktualizacje

   Regularne aktualizacje stron www czy sklepów internetowych gwarantują im pełne bezpieczeństwo.

   Optymalizacja SEO

   Tworzymy nasze strony z myślą o późniejszych działaniach marketingowych. Optymalizacja strony internetowej pod SEO sprawia, że pozycjonowanie w wyszukiwarce Google będzie efektywne.

   Stworzenie strony internetowej - cennik

   Z uwagi na fakt, że tworzenie stron internetowych jest złożonym procesem, a każda z nich wyróżnia się inną funkcjonalnością, projekty witryn wyceniamy indywidualnie. Z myślą o naszych klientach wybieramy rozwiązanie dostosowane do budżetu firm. Cena wykonania strony internetowej będzie uzależniona od tego, czy klient posiada własną domenę i hosting, treści i grafiki na stronę oraz od czasu, poświęconego przez programistów na kodowanie. Koszt witryny determinuje również liczba zawartych w niej podstron oraz dodatkowych funkcjonalności.

   Skuteczne strony internetowe Kraków

   W Develtio projektujemy profesjonalne i przemyślane strony www, które powstają w oparciu o niepowtarzalny design. Skuteczne strony www naszego autorstwa budują wizerunek firmy w mieście Kraków i są użyteczne, co wpływa pozytywnie na relacje biznesowe z kontrahentami oraz osiąganie celów brandowych, sprzedażowych i marketingowych. Odpowiednie projekty stron www, ich optymalizacja SEO, pozycjonowanie, zgodne z algorytmami wyszukiwarki Google oraz inne działania marketingowe mogą przynieść wymierne efekty. Nasze witryny ukierunkowane są na przekaz najważniejszych informacji oraz zorientowane na potrzeby użytkownika. Wyróżnia je:

  • nowoczesność - tworzone są z zastosowaniem najnowszych technologii,
  • responsywność - szybko się ładują i dopasowują do ekranów urządzeń mobilnych,
  • wsparcie sprzedaży - strona lub sklep internetowy jest inwestycją, a nie wydatkiem,
  • bezpieczeństwo - są chronione przed wirusami i atakami,
  • łatwe pozycjonowanie - wyświetlają się na wysokich pozycjach wyszukiwarki Google,
  • prostota w obsłudze - bez problemów wprowadzisz modyfikacje treści i multimediów,
  • przejrzystość,
  • bezproblemowe działanie - strony www pozbawione są błędów i nie ulegają awariom.
  • Software house - jak działamy?

   Wyróżnia nas nieszablonowe myślenie. Nie proponujemy Ci rozwiązań, które posiada Twoja konkurencja. Strony internetowe budujemy w sposób kompleksowy i przemyślany, nastawiając się na długofalowy proces. Jesteśmy w stanie zmaksymalizować Twoje zyski dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu. Pierwszym krokiem w realizacji stron internetowych jest kontakt z klientem, którego rezultatem jest przeprowadzenie wywiadu, ustalenie potrzeb oraz priorytetów. Na tej podstawie dobieramy grono specjalistów, które wykona design i wdroży dla Ciebie stronę internetową. Następnym etapem są prace programistyczne oraz testy witryny, aby upewnić się, że spełnia ona wszystkie Twoje oczekiwania. Gotowy design strony przekazujemy Ci do akceptacji, a następnie publikujemy go w sieci. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy do dyspozycji po wdrożeniu realizacji i służymy wsparciem technicznym.

   Poznaj naszą ofertę z zakresu marketingu internetowego

   Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem efektywnych internetowych kampanii reklamowych dla naszych klientów. Obejmują one zarówno projektowanie stron www przez nasz software house, jak i optymalizację SEO i skuteczne pozycjonowanie w Google. Zrealizowaliśmy mnóstwo udanych kampanii SEO dla naszych klientów z różnych branż. Nasze działania w zakresie kampanii SEO i pozycjonowania stron w Google przynoszą firmom z Krakowa stopniowe efekty. Oprócz tego możemy dla Ciebie wykonać:

   Strony internetowe

   Swoją ofertę kierujemy do małych, średnich oraz dużych firm w Krakowie. Współpraca z nami to szansa, aby zaprezentować swój biznes i dotrzeć do nowych klientów.

   Sklepy internetowe

   Aktualnie większość użytkowników dokonuje zakupów przez Internet. Odpowiedni design strony i przyjazny dla użytkownika interfejs sklepów internetowych powinien stanowić podstawę działalności, związanej z handlem w sieci. Tworzenie profesjonalnych i nowoczesnych sklepów internetowych sprawia, że zakupy będą proste i wygodne. Niezbędne oprogramowanie e-commerce, wtyczki oraz integracja z płatnościami są zagwarantowane.

   Landing Page

   To prosta i przejrzysta strona docelowa, która zawiera informacje na konkretny temat i została w konkretnym celu stworzona. Tego typu strony wykorzystuje się do specjalnych celów w ramach kampanii reklamowych.

   Aplikacje mobilne

   Przygotujemy oprogramowanie, stworzone na miarę Twojej działalności, a dodatkowo wyposażone we wszystkie niezbędne funkcjonalności.

   Blogi firmowe

   Przygotowujemy profesjonalne, a zarazem przyciągające uwagę platformy do dzielenia się wiedzą, czy działalnością firmy, zaopatrzone w system zarządzania treścią (CMS).

   Dlaczego warto posiadać firmową stronę internetową?

   Stworzenie strony www jak i również późniejsze zarządzanie nią to jedno z najważniejszych działań marketingowych. Zanim zdecydujesz się na inwestycję w stronę www, powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki cel ma ona realizować. Biznes, przeniesiony do sieci, a także ciągły wzrost sprzedaży online powinny być efektem działań promocyjnych. Nowoczesne i dbające o swój wizerunek firmy w mieście Kraków mają świadomość, jaką przewagę wśród konkurencji daje im komunikacja z klientem. Firmowa strona lub profesjonalny sklep internetowy poprawi Twoje wyniki finansowe. A jeśli posiadasz już witrynę, w każdej chwili możesz wzbogacić ją o wiele nowych funkcjonalności. Dzięki stronie firmowej:

   • zdobywasz nowych klientów,
   • umożliwiasz klientowi kontakt ze swoją firmą,
   • wzbudzasz u klientów zainteresowanie produktem lub usługą,
   • zwiększasz wiarygodność swojej marki,
   • docierasz do klientów mobilnych.

   Dlaczego warto nam zaufać?

   Wiemy, jak ważny jest wizerunek Twojej firmy w Internecie. To właśnie sieć jest miejscem, gdzie potencjalny klient podejmuje decyzje o rozpoczęciu współpracy z danym kontrahentem. Naszym zadaniem jest zbudowanie takiej strony internetowej, która w najlepszy sposób przedstawi profil Twojej działalności, zaprezentuje produkty i usługi. Każda nasza realizacja spełnia najnowsze standardy, a przede wszystkim – oczekiwania klienta. Tworzymy strony i sklepy internetowe, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niebanalnym designem. Dbamy o terminowość i rzetelność naszych działań. Każdy napotkany na drodze problem traktujemy jako wyzwanie, które finalnie kończy się sukcesem. Dzięki współpracy z nami otrzymujesz:

   • projekt graficzny strony internetowej, stworzony zgodnie z Twoimi sugestiami i oczekiwaniami,
   • optymalizację SEO kodu strony, która ułatwi pozycjonowanie i promocję witryny firmowej w wyszukiwarce Google,
   • proste administrowanie stroną – dzięki systemowi zarządzania treścią CMS masz możliwość samodzielnego dodawania nowych treści.

   Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu i budowy strony.

   Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

    Skontaktujmy się

    Warszawa

    ul. Szturmowa 9/13
    02-678 Warszawa

    Katowice

    ul. Jesionowa 22 / 3.5
    40-006 Katowice