Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

Strony internetowe Wrocław

Umów się na spotkanie

Od 10 lat pomagamy naszym klientom w tworzeniu stron internetowych oraz szeroko rozumianym marketingu internetowym. W tym czasie mieliśmy możliwość projektowania i wdrożenia stron www dla korporacji, rozbudowanych sklepów internetowego oraz dedykowanych Landing Page'y nastawionych na sprzedaż. Współpracowaliśmy z bankami, firmami farmaceutycznymi czy znanymi markami z branży technologicznej. Uzyskane przez lata doświadczenie pozwala nam na sprawne projektowanie skomplikowanych procesów rejestracji, funkcjonalnych formularzy różnego rodzaju czy przyciągających oko formularzy.

Projektowanie stron www

Tworząc strony internetowe stawiamy na nowoczesność i funkcjonalność. Nasze witryny są w pełni responsywne i spełniają wszystkie obowiązujące standardy. Staramy się trafić w preferencje wszystkich użytkowników, także tych mobilnych. Przykładamy dużą wagę do user experience i user interface. Tworzone przez nas strony mają być użyteczne i funkcjonalne. Przygotowujemy autorskie projekty graficzne, które konsultujemy z naszymi klientami. Po zaprojektowaniu i stworzeniu strony oferujemy również jej kompleksowe prowadzenie obejmujące szerokie spektrum działań marketingowych.

Kompleksowe działanie

Jako agencja Green Parrot oferujemy kompleksowe działanie - począwszy od zaprojektowania witryny, przez web development, aż po przygotowanie wartościowego contentu i działania promocyjne. Wiele lat doświadczenia na rynku oraz współpraca z klientami z różnych branż sprawiają, że jesteśmy w stanie skutecznie zaplanować działania w Internecie i stworzyć spersonalizowaną ofertę dla danego biznesu. Jeśli szukasz doświadczonego software house'u do stworzenia strony internetowej we Wrocławiu, to zgłoś się do nas!

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

Oferta

W realizowanych projektach z zakresu WWW zawsze stawiamy na realizowanie konkretnych celów biznesowych i wizerunkowych Klienta.
Strony wizerunkowe  i produktowe

Strony wizerunkowe i produktowe

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Blogi firmowe

Blogi firmowe

Aplikacje Facebook

Aplikacje Facebook

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Skontaktuj się z nami