Czym jest
software house?

Software House to firma, która jest producentem oprogramowania cyfrowego, takiego jak m.in.: aplikacja mobilna, strona internetowa, platforma e-commerce czy systemy wspierające obsługę pracy.

Zadaniem software house'u jest stworzenie i utrzymywanie danego produktu zarówno od strony wizualnej i dostępnych interfejsów (front‑end), jak i infrastruktury czy procesowania danych na serwerze (back‑end).
Software house zajmuje się głównie programowaniem, choć wartościowe podmioty tego typu mają znacznie szerszą ofertę i kompetencje. W przeciwieństwie do freelancerów software house jest firmą, która skupia zespół (lub kilka zespołów) programistów, grafików, menedżerów projektu, ekspertów marketingu internetowego, czy z zakresu UX, dzięki czemu obsługa projektu przebiega szybko i profesjonalnie.

Dlaczego warto skorzystać z usług software house’u?

Obecność firmy w internecie to już absolutny standard zarówno w ramach strony www, jak i kanałów social media czy aplikacji mobilnych. Skuteczny rozwój biznesu bez inwestycji w działania na tym polu jest już praktycznie niemożliwy. Tworzenie oprogramowania to jednak skomplikowany proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia. Z tego powodu w razie jakichkolwiek potrzeb najrozsądniej jest zwrócić się do software house’u, który w ramach tworzenia oprogramowania gwarantuje terminową realizację, a do tego otacza swojego klienta profesjonalnym doradztwem.
Samodzielna próba budowania oprogramowania, z którą wiąże się zatrudnienie pracowników, ich przeszkolenie i wyposażenie, może okazać się mało opłacalne, dlatego zamiast pracy in-house model outsourcingowy sprawdzi się lepiej.
Rozwój w branży IT sprawia, że możliwości rozwiązań i dotarcia do klienta końcowego są ogromne. Oznacza to, że firma, która nie ma rozeznania w nowoczesnych technologiach, powinna skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Software house to nie tylko programowanie, ale również szeroko rozwinięte kompetencje pozwalające na badania potrzeb potencjalnych klientów.

Software house nie tworzy produktów cyfrowych w próżni.
Zamiast tego projektuje rozwiązania, platformy, funkcjonalności czy systemy, które będą realizować cele biznesowe przedsiębiorstwa, zgodne z jego oczekiwaniami. Ponadto software house, taki jak Develtio, może mieć również kompetencje marketingowe. Dodatkowe wsparcie tego typu usługami bez wątpienia przysłuży się rozwojowi każdej firmy, która faktycznie chce zdobyć uznanie klientów oraz wśród przedstawicieli w swojej branży.

ZOSTAŃ KLIENTEM!

Kiedy postawić na software development?

Potrzeba wprowadzenia na rynek nowej aplikacji lub strony internetowej może pojawić się bez względu na to, w jakiej branży funkcjonuje Twoja firma. Konkurencja prawdopodobnie już podjęła taką decyzję lub za chwilę to zrobi, ponieważ przyspieszenie zmian technologicznych w przypadku praktycznie każdej branży jest nieuniknione.

Dlatego jako software house, w którym pracują specjaliści w web i app developmencie, proponujemy, aby nowe dedykowane produkty cyfrowe wprowadzać, gdy zachodzi jedna z poniższych konieczności:

Oczywiście software house i jego usługi są dostępne w każdym momencie i odpowiadają na znacznie szerszy zakres potrzeb, niż wskazuje na to poniższa lista. To jednak najczęstsze przyczyny, które skłaniają ku zmianom w obszarze oprogramowania.

Wprowadzenie na rynek nowych produktów/usług

Związana z tym kampania reklamowa to ważny sprawdzian dla skuteczności marketingu każdej firmy. Klienci oczekują, iż nowoczesne strategie reklamowe będą nieszablonowe, a co za tym idzie, będą lepiej docierać do grupy docelowej. Stąd intrygującym pomysłem są np. aplikacje AR (rozszerzonej rzeczywistości), które zapewniają interakcję z nowym produktem na niespotykaną dotąd skalę.

Rebranding

Zmiany w obrębie identyfikacji wizualnej to nierzadko świetna okazja do stworzenia nowej platformy e-commerce lub innego rozwiązania, które ma przynieść większe udziały w rynku, poprawę wizerunku czy wprost wzrost zysku. Software house może być odpowiedzialny także za przygotowanie nowej identyfikacji graficznej, jeśli ma takie kompetencje.

Wprowadzenie innowacyjnych narzędzi dla pracowników

Aplikacje nie muszą dotyczyć stricte sprzedaży czy pozyskiwania zapytań. Mogą to być również nowoczesne narzędzia pracy, dzięki którym po pierwsze, dojdzie do optymalizacji kosztów, a po drugie, automatyzacja wspomoże Twój zespół w codziennych obowiązkach i zdecydowanie przyspieszy pracę. Software house nie tworzy wówczas oprogramowania nastawionego na sprzedaż, ale na łatwość i intuicyjność obsługi oraz oczywiście stabilność aplikacji.

Stara strona internetowa nie spełnia swojej funkcji

Powody mogą być różne. Firma zmieniła swoją ofertę i ta nie rezonuje z dotychczasowymi klientami lub po prostu wymaga odświeżenia. Rozwiązania, które działały jeszcze kilka lat temu, dziś mogą być odbierane jako przestarzałe i niefunkcjonalne. Obecnie nie wyobrażamy sobie, aby biznes mógł sprawnie funkcjonować na rynku bez skutecznej strony www. Software house może odpowiadać zarówno za całość projektu, jak i za konkretny odcinek lub funkcjonalność.

Czym zajmuje się software house Develtio?

W Develtio prowadzimy różnorodne projekty i dostarczamy jakościowe oprogramowanie. Tworzymy dedykowane systemy, aplikacje i strony internetowe, wśród których warto wymienić:
Aplikacje webowe
Aplikacje AR
(rozszerzona rzeczywistość)
Programy i systemy do obsługi i zarządzania mediami
Platformy ogłoszeniowe, crowdfundingowe
Systemy do sprzedaży biletów
Systemy do zarządzania firmami, przepływu pracy, wspierające marketing
Sklepy internetowe
(platformy e-commerce)
Informacyjne strony internetowe

Jako nowoczesny software house jesteśmy otwarci na inne rozwiązania, pomysły i projekty, dlatego możemy dla Twojej firmy stworzyć aplikację, która nie wpisuje się w powyższe kategorie. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z usług profesjonalnej agencji specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania. Do naszych najważniejszych zadań należy stworzenie graficznej strony aplikacji lub witryny, zakodowanie jej funkcjonalności, stworzenie lub dostosowanie systemu CMS oraz przeprowadzanie szczegółowych testów, aż po publikację produktu w sieci lub w sklepach Google Play i AppStore.

Jednym z naszych dodatkowych działań jest szczegółowa analiza zachowań potencjalnych klientów, czyli to, jak wykorzystują dane narzędzia, czy stworzony software spełnia ich potrzeby, a co za tym idzie – rozważamy, jakie zmiany przybliżą nas do osiągnięcia celu, jakim jest program najbardziej zbliżony do ideału. Dopasowujemy go zarówno do potrzeb przedsiębiorstwa, jak i możliwości budżetowych w trakcie realizacji projektów.

Develtio – software house dla Twojego biznesu

Szybki termin realizacji projektów to jedna z najważniejszych zalet współpracy z Develtio.
Jako software house dbamy o rozsądną estymację i planowanie pracy, dzięki czemu nie składamy nierealistycznych obietnic. Z Develtio możesz mieć pewność, że zadania (projektowanie, kodowanie, testowanie) zostaną wykonane w założonym czasie.
Ponadto w zakresie web developmentu stawiamy na otwarte relacje z naszymi klientami.
Oznacza to, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę cele firmy, ale również własne doświadczenia, dzięki czemu współpraca z software house’em to rozmowa o pomysłach i płynne przekazywanie informacji, a nie jednostronna komunikacja.
W Develtio pracuje ponad 40 specjalistów, którzy wspólnie tworzą nowoczesny świat aplikacji i stron internetowych.
W ten sposób gwarantujemy stały, wysoki poziom realizacji projektów bez względu na okoliczności. Nasz software house cieszy się uznaniem w branży, a klienci chwalą nasze rozwiązania jako innowacyjne i faktycznie realizujące założone cele biznesowe, co pozwala na rozwój firm.
Istniejemy na rynku od 2008 roku, powstaliśmy jako agencja social media Green Parrot.
Od 2018 roku funkcjonujemy jako osobny software house i mamy na swoim koncie dziesiątki różnorodnych realizacji dla dużych i średnich firm krajowych oraz zagranicznych.

Jakie technologie stosujemy?

Jako software house mamy do dyspozycji grupę specjalistów, którzy są przygotowani do tworzenia oprogramowania w wielu technologiach. Kluczem do produkcji aplikacji i stron, które spełniają swoją funkcję, jest takie dobranie technologii do specyfikacji i wymagań, aby projekt przebiegał sprawnie, a sam produkt był maksymalnie wydajny i intuicyjny w użytkowaniu przez potencjalnych klientów.
W Develtio w ramach front-end korzystamy z takich technologii jak Angular, React Native oraz React.js. W wypadku back-endu korzystamy z Node.js, PHP Laravel i PHP Symfony. Do budowy systemów e-commerce stosujemy takie narzędzia jak WooCommerce czy Shopify, ponadto do budowania CMS-ów wykorzystujemy możliwości WordPressa.

Software House Develtio
– Katowice, Warszawa, Rzeszów

Referencje odnośnie zrealizowanych przez nas projektów możesz zobaczyć na naszym profilu na platformie Clutch. Zapoznaj się z szeregiem indywidualnych rozwiązań, które wdrożyliśmy i zobacz, jak naszą pracę oceniają klienci.

 

Skontaktuj się z nami i zobacz jakie rozwiązania możemy zapewnić Twojej firmie.

Kontakt

Warszawa

Katowice

EVERGREEN GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Internacjonalizacja oferty firmy EVERGREEN GROUP na rynkach eksportowych w wyniku realizacji programu promocji branży IT/ICT. Projekt firmy ma na celu promocję oferty wnioskodawcy na rynkach perspektywicznych. Bezpośrednim celem projektu jest zwiększenie sprzedaży produktów eksportowych oferowanych przez firmę EVERGREEN GROUP, w wyniku realizacji programu promocji branży IT na przestrzeni następnych czterech lat. Dofinansowanie projektu z UE: 294 880.00 zł