Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

Chatboty Wrocław

Umów się na spotkanie

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji w Polsce i Wrocławiu, która zajmuje się kompleksowym wdrażaniem chatbotów w środowisku Messenger, a także w innych komunikatorach i stronach www. Chatboty pozwalają na automatyzację kontaktu z klientem. Dzięki nim może on uzyskać informację 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zastępują przy tym tradycyjne formy kontaktu - przez telefon, maila czy osobiście. Dodatkowo chatboty potrafią dokonywać personalizacji danego użytkownika. Odnotowują jego preferencje oraz zapamiętują wcześniejsze konwersacje przez co są w stanie lepiej go obsługiwać w przyszłości. Chatboty są obecnie jednym z najbardziej rozwijających się kanałów komunikacji marketingowej.

Green Parrot od dwóch lat zajmuje się wdrażaniem chatbotów na stronach www i messengera. W ciągu tego okresu z powodzeniem zrealizowaliśmy wdrożenia chatbotów dla banków, firm z branży beauty czy gastronomii. Z naszych rozwiązań korzystały przeróżne działy w poszczególnych firmach, w tym: działy sprzedaży, HR czy obsługi klienta oraz customer service. Oferujemy kompleksową usługę wdrożenia chatbota. Pomagamy naszym klientom zautomatyzować proces komunikacji z konsumentem, tak aby podnieść jej szybkość oraz poziom.

Przy tworzeniu chatbotów wykorzystujemy technologię przetwarzania języka naturalnego (NLP – Natural Language Processing), która pozwala im zrozumieć pytania i intencję użytkownika, a w rezultacie udzielić mu trafnej i satysfakcjonującej odpowiedzi. Wsparcie technologii NLP umożliwia realizację różnorodnych celów. Nasze chatboty potrafią rozwiązywać problemy konsumentów, dobierać im oferty, a nawet wspierać sprzedaż. Zrealizowane przez nas chatboty pomagały m.in. w zbieraniu opinii i reklamacji, odbieraniu zgłoszeń konkursowych, bookowaniu i rezerwacjach czy zbieraniu zamówień na jedzenie. Jeśli jesteś zainteresowany, to zgłoś się do nas i poznaj dokładniej naszą ofertę chatbotów we Wrocławiu.

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki

Oferta

W realizowanych projektach z zakresu WWW zawsze stawiamy na realizowanie konkretnych celów biznesowych i wizerunkowych Klienta.
Strony wizerunkowe  i produktowe

Strony wizerunkowe i produktowe

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Landing page na potrzeby kampanii reklamowych

Blogi firmowe

Blogi firmowe

Aplikacje Facebook

Aplikacje Facebook

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Sklepy internetowe i inne rozwiązania eCommerce

Skontaktuj się z nami