Zarządzanie krytyką Ochrona wizerunku w sieci

Zarządzanie krytyką Ochrona wizerunku w sieci

Oferta

Zarządzanie krytyką i ochrona wizerunku w sieci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

Zarządzanie krytyką i ochrona wizerunku w sieci

Jesteśmy jedną z pierwszych firm zajmujących się kompleksową ochroną wizerunku osób i firm w sieci. Współczesne oblicze internetu i sposób jego funkcjonowania stanowi ogromne pole do nadużyć w zakresie czarnego PRu, fałszywych opinii czy wręcz całych kampanii wizerunkowych wymierzonych w konkretne osoby, czy organizacje. Dzięki potężnemu doświadczeniu w zakresie komunikacji online, pozycjonowaniu opinii oraz treści w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać krytyką i odbudowywać zniszczony wizerunek. 

Skuteczna odbudowa wizerunku, czy też zarządzanie kryzysem wizerunkowym wymaga trzech elementów:

Analiza i monitoring

Dzięki narzędziom badania sentymentu online, śledzeniu opinii w czasie rzeczywistym oraz kompetencjom analitycznym dostarczamy adekwatnych raportów dotyczących wizerunku, na podstawie których opracowujemy środki zaradcze. 

Wsparcie prawne

Zarządzanie trudnymi sytuacjami wizerunkowymi wymaga ekspertyzy prawnej w planowaniu działań i kroków zaradczych. Współpracujemy z adwokatami, którzy specjalizują się w zakresie prawa autorskiego, ochronie dóbr osobowych oraz 

Współpraca ekspertów przy realizacji działań naprawczych

Skuteczne poprawianie i odbudowa wizerunku online możliwa jest tylko przy współpracy ekspertów z dziedzin: zarządzania społecznościowego, SEO (wyszukiwarki internetowe), public relations i zarządzania kryzysowego. Dzięki synergicznym działaniom w tych obszarach ekspertyzy jesteśmy w stanie szybko i skutecznie wpływać na trudne sytuacje wizerunkowe, kryzysy komunikacyjne, czy rozbrajać kampanie oczerniające.