Wirtualna rzeczywistośćDla biznesu

Pełna interakcjabranża developerska

Wirtualna rzeczywistośćDla biznesu

Pełna interakcjabranża developerska

Oferta

Wirtualna rzeczywistość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

Wirtualna rzeczywistość

Od momentu kiedy pierwszy raz założyliśmy okulary do wirtualnej rzeczywistości wiedzieliśmy, że ta fascynująca technologia stanie się częścią naszej oferty.

Przy użyciu przełomowego silnika 3D Unreal 4 jesteśmy w stanie tworzyć w pełni interaktywne, fotorealistyczne przestrzenie trójwymiarowe, w których użytkownik może się poruszać, rozglądać, słyszeć i doświadczać niemal tak jak by sam tam przebywał.

Z naszych usług korzystają firmy, które mogą skorzystać na przedstawieniu swoim klientom, czy partnerom biznesowym wizji nowych budynków, przestrzeni miejskich, produktów z którymi można wchodzić w interakcje, czy nowych formatów rozrywki, takich jak gry oparte na wirtualnej rzeczywistości, czy interaktywne filmy.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie rejestracji video jesteśmy w stanie kręcić filmy 360 stopni, w których użytkownik jest się w stanie po prostu rozglądać. Skontaktuj się z nami – z chęcią zaprezentujemy możliwości nowych technologii VR i przygotujemy dla Ciebie ofertę.