03.09.2021

Rekrutujemy: Office Assistant

Office Assistant - rekrutacja

Full-time lub part-time. Miejsce pracy: Warszawa

Kogo szukamy?

Poszukujemy samodzielnej, dobrze zorganizowanej i pozytywnej osoby, która wesprze warszawski zespół w codziennych obowiązkach biurowych.

Kim jesteśmy?

Green Parrot istnieje od przeszło 12 lat. W tej chwili nasza marka to połączenie agencji digital oraz #softwarehouse. Pracujemy nad wszystkimi cyfrowymi potrzebami klientów: od kreacji i strategii, po chatboty, produkcję aplikacji i egzekucję kampanii. Nasza drużyna to około 80 osób, pracujących w trzech biurach (Warszawa, Katowice i Rzeszów) oraz spora grupa współpracowników zdalnych.

Obowiązki:

– współpraca z zespołem oraz wsparcie w codziennych działaniach organizacyjnych
– obsługa bieżącej korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich
– dbanie o porządek w biurze
– zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji służbowych
– zaopatrzenie biura w artykuły biurowe

Wymagania:

– samodzielność
– dobra organizacja pracy
– znajomość narzędzi MS office
– mile widziany status studenta

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie
– pracę w kreatywnym i energicznym zespole
– dobrą atmosferę pracy
– pakiet dodatkowych benefitów

📩 jaroslaw@greenparrot.pl

Podobne artykuły

Quisque lectus mauris, suscipit sed mauris ut, consectetur maximus ex. Nulla vitae accumsan arcu. Vivamus tempor libero a tortor sodales,