Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

Blog

marketing marki marka performance marketing reklama telewizyjna optymalizacja Dorota Haller Medicover Green Parrot

Nowy #talk

Zapraszamy na kolejny odcinek #talk – naszego show na YouTube. Tym razem Szymon Paroszkiewicz i Krzysztof Bulski będą rozmawiać marketingu marki, performance marketingu, efektywności reklam telewizyjnych w dobie internetu oraz optymalizacji i mierzalności. W roli głównej wystąpi Dorota Haller, Marketing Director (CMO) w Medicover!

biznes marketing technologia Łukasz Kosuniak Samsung Electronics Polska video 360 automation digital signage innowacyjność

#talk z Samsung

Oto trzeci odcinek programu #talk, w którym Szymon Paroszkiewicz i Krzysztof Bulski rozmawiają o biznesie, marketingu i technologii. Gościem tego odcinka jest Łukasz Kosuniak, Head of B2B Marketing w Samsung Electronics Polska.

deficyt programistów coding code Ferdinand Kjærulff CodersTrust deweloper deweloperzy kod green parrot talk

Drugi odcinek #talk

Czas na drugi odcinek ‪#‎talk‬! Dziś Szymon Paroszkiewicz i Krzysztof Bulski poruszą temat dotyczący jednego z największych problemów świata technologii – braku programistów.

Ruszamy z #talk

Ruszamy z nowym projektem na YouTube. Gośćmi naszego programu pod nazwą „#talk” będą liderzy biznesu, specjaliści ds. marketingu i komunikacji oraz bohaterowie najbardziej aktualnych i istotnych branżowych wydarzeń.