GreenParrot/aktualnosci/#SOCIAL MEDIA/Awans C-Thru w rankingach zaangażowania i interaktywności

Aktualności

Awans C-Thru w rankingach zaangażowania i interaktywności

Awans C-Thru w rankingach zaangażowania i interaktywności

Jak pokazują wyniki raportu Sotrender Fanpage Trends Polska Listopad 2015, nasz klient - marka kosmetyczna C-Thru znalazła się znowu w czołówce wśród firm z branży kosmetycznej, pod względem zaangażowania fanów i interaktywności na Facebooku. 

Strona C-Style by C-Thru uplasowała się na drugim miejscu w rankingu biorącym pod uwagę liczbę oraz odsetek zaangażowanych fanów, awansując zaledwie w ciągu jednego miesiąca o 18 pozycji. Natomiast jeszcze większy awans uzyskała w rankingu interaktywności, wspinając się o 24 oczka - z 35. miejsca na 11.

Miesięczne raporty Fanpage Trends Polska firmy badawczej Sotrender zawierają rankingi 15 najlepszych stron pod względem wybranych wskaźników oraz zmianę ich pozycji w stosunku do poprzedniego zestawienia. Celem opracowania jest identyfikacja tendencji zachodzących na Facebooku, takich jak wzrosty i spadki liczby fanów, aktywności użytkowników itp.

 

Zrzut ekranu 2015-12-09 o 23.48.30

 

Zrzut ekranu 2015-12-09 o 23.48.48

Powiazane posty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl