GreenParrot/portfolio/#WWW/Strona AIESEC

Portfolio

Strona AIESEC

Strona AIESEC

Od marca 2015 roku współpracujemy z jedną z największych międzynarodowych organizacji studenckich AIESEC. Zajmujemy się przygotowaniem strategii komunikacji w social media, pozycjonowaniem oraz prowadzeniem kampanii reklamowych w Internecie. W ramach działań marketingowych nasza agencja była odpowiedzialna za stworzenie strony głównej polskiego oddziału organizacji. Głównym zadaniem witryny jest prezentowanie Organizacji jako doskonałego partnera dla biznesu oraz atrakcyjnego miejsca rozwoju dla studentów. 

 

Zrzut ekranu 2015-11-04 o 22.43.37

 

AISEC (Association Internationale des Étudiants en Sciences Économiques et Commerciales) została założona w 1948 r. we Francji, a w Polsce istnieje od 1971 r. Obecnie organizacja działa w 126 krajach na i zrzesza 86 tys. członków. Prowadzona jest przez studentów i niedawnych absolwentów interesujących się przywództwem oraz zarządzaniem. Poprzez realizowane projekty AISEC umożliwia studentom rozwój osobisty i profesjonalny, oferując swoim członkom blisko 65 tys. staży, praktyk oraz wolontariatów. W Polsce organizacja obecna jest w 17 miastach.

 

Inne realizacje

Hitachi

Hitachi www...

#WWW

LunchBot

Chatbot działający w ramach Facebook Messenger...

#MOBILE

Ulma

ULMA Construccion należy do największych producentów systemów deskowań i rusztowań...

#SEO SEM #SOCIAL MEDIA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl