Chat with us, powered by LiveChat

Biuro Warszawa

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

ul. Szturmowa 9/13

Warszawa

Biuro Katowice

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl

plac Wolności 4/3

Katowice

Portfolio Polzug

Klient i jego potrzeby

Firma Polzug oferuje przewozy morskie i kolejowe z portów Europy Zachodniej i Morza Bałtyckiego aż do Kabulu. Są to najbardziej przyjazne dla środowiska formy transportu towarów do i z Polski. W tym właśnie zakresie wyspecjalizował się Polzug Intermodal, który oferuje regularne odjazdy pociągów z portów w Hamburgu, Bremerhaven, Gdyni, Gdańsku, Rotterdamie i Antwerpii do pięciu najbardziej znaczących ośrodków gospodarczych naszego kraju.

Zadanie
agencji

Agencja Green Parrot jest odpowiedzialna za całkowity redesign strony internetowej firmy – zarówno za zorientowany na użytkownika projekt, jak i jego wdrożenie. Poza ogólnym wizualnym unowocześnieniem nowa strona została dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

Rozwiązania
na miarę potrzeb

W ramach zlecenia stworzyliśmy osiemnaście typów szablonów podstron. Wszystkie treści zostały przygotowane i wprowadzone w trzech wersjach językowych. Dzięki uporządkowaniu i ujednoliceniu warstwy tekstowej strona dodatkowo zyskała na przejrzystości.

System map

Na wzmocnienie czytelności wpłynął także specjalny system map, wskazujących lokalizacje oddziałów Polzug Intermodal w poszczególnych krajach.

Współpraca z firmą Polzug

Kompleksowe działania w sferze digital pozwoliły na odświeżenie wizerunku marki i usprawnienie korzystania ze strony internetowej firmy. Polzug kontynuuje współpracę z Green Parrot. Obecnie agencja odpowiada za przygotowywanie materiałów marketingowych dla firmy.

Zobacz projekt online

Najnowsze realizacje

Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki
Skontaktuj się z nami