GreenParrot/Portfolio/Lhoist
Portfolio Lhoist

Klient i jego potrzeby

Współpraca Green Parrot z Lhoist CEE – światowym liderem w produkcji wapnia, dolomitu oraz innych wyrobów wapienniczych – obejmowała wielopłaszczyznowe działania mające na celu usprawnienie komunikacji wewnętrznej w firmie.
Naszym kluczowym zadaniem było przygotowanie wszystkich pracowników Lhoist CEE na nadchodzące zmiany w organizacji. Co ważne, opracowane i zrealizowane przez nas działania musiały wpisywać się w koncepcję komunikacji globalnej, zaplanowanej dla marki.

Zadanie
agencji

  • Opracowanie koncepcji i strategii komunikacji, w tym sformułowanie kluczowych komunikatów dla Lhoist CEE.
  • Zaplanowanie, zorganizowanie oraz przeprowadzenie warsztatów i spotkań dotyczących zarówno strategii komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej
  • Coaching managerów z zakresu przekazywania misji firmy oraz ustalonych, kluczowych komunikatów.
  • Dostosowanie narzędzi oraz zaproponowanie precyzyjnie sprofilowanych rozwiązań wykorzystanych w komunikacji.
  • Opracowanie kreacji: gadżetów, plakatów, systemu digital display do zarządzania ekranami w fabrykach na terenie Polski i Czech.
  • Stworzenie filmu korporacyjnego, którego celem było przekazanie kluczowych komunikatów Lhoist CEE, realizowany w dwóch wersjach językowych: polskiej i czeskiej.
  • Organizację sesji zdjęciowej dla kluczowych pracowników firmy.
  • Przygotowanie scenariusza oraz pełną produkcję materiału video, w którym Prezes Lhoist CEE prezentuje główne założenia związane ze zmianami wdrażanymi w organizacji.
Zapytaj nas o propozycję dla Twojej marki
Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl