GreenParrot/aktualnosci/#WWW/Green Parrot dla Tarasów Zamkowych

Aktualności

Green Parrot dla Tarasów Zamkowych

Green Parrot dla Tarasów Zamkowych

Green Parrot rozpoczęła współpracę z jednym z najnowocześniejszych centrów handlowo-rozrywkowych w Polsce: Tarasami Zamkowymi w Lublinie.

Agencja będzie odpowiadać za komunikację centrum handlowego w serwisie Facebook i Instagram oraz za kampanie reklamowe marki w mediach społecznościowych. Zakres współpracy obejmuje koordynację i realizację działań Tarasów Zamkowych w mediach społecznościowych, zgodnie z ustaloną strategią komunikacji. Ponadto do obowiązków 4-osobowego zespołu dedykowanych konsultantów będzie należał stały monitoring, komunikacja społecznościowa wydarzeń specjalnych oraz zakup powierzchni reklamowych w mediach elektronicznych.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie nastąpiło 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. W ostatnim czasie zostały także laureatem międzynarodowego konkursu The International Property Awards w kategorii Retail Development for Poland oraz – w tym samym konkursie - nagrodę za Project for Europe Region.

Powiazane posty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Evergreen Group sp. z o.o. sp.k. w celach marketingowych. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę.

(22) 847 09 52

info@greenparrot.pl